Praia Do Tombo Guaruja
Praia Do Tombo Guarujá appartement is op circa 11 minuten wandelafstand van het Mirante do Morro da Caixa D'Água gelegen en op 4 km afstand van een top gezinsvriendelijke plek zoals het Aquarium van Santos.
Het appartement biedt accommodatie in de wijk Praia do Tombo, 2 km verwijderd van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro. Het appartement is binnen 10 minuten met de auto weg van het Stoomtreinpaviljoen, niet ver van het strand Asturias gelegen.
Dit appartement biedt gasten een patio en een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger. Daarnaast vindt u er een douche.
Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Praia Do Tombo Guaruja appartement zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Pref Saladino treinstation is 50 km verwijderd van de accommodatie gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jardim Astúrias885 km
- Praia do Bueno1202 km
- strand Asturias750 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua707 km
- Icanhema Hill2068 km
- Astúrias Handcraft Market600 m
- Praia do Tombo288 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas93 km
- Treinstations
- Maua43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Praia Do Tombo Guaruja appartement?
Gasten van Praia Do Tombo Guaruja appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Mirante do Morro da Caixa D'Água, op wandelafstand van ongeveer 11 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro (2 km) en het Stoomtreinpaviljoen (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Praia Do Tombo Guaruja appartement?
Het duurt 30 minuten lopen om van Praia Do Tombo Guaruja appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Praia Do Tombo Guaruja appartement?
Praia Do Tombo Guaruja appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Praia Do Tombo Guaruja appartement?
Praia Do Tombo Guaruja appartement bestaat uit 55 vierkante meters.